Офісні меблі та їхнє призначення

Офісні мебліПідбираючи меблі для нового офісу, треба приймати до уваги не лише кількість майбутніх робітників. Серед параметрів, за якими варто обирати офісні меблі, важливе значення мають ергономічність та практичність меблів, адже за ними будуть проводити мало не третину дня. Зазвичай ці меблі мають стандартизований вигляд, нейтральні кольори в оформленні та простий дизайн, що сприяє підтримці робочої атмосфери. Підібрати офісні меблі можна на https://richmangroup.com.ua/product-category/office-i-horeca/mebli-dlya-office/. Якщо ж ви вагаєтесь у тому, що саме потрібно брати, давайте розглянемо функції офісних меблів:

Створення робочого місця:

офісні столи, офісні стільці та навіть офісні робочі станції. Ергономічні офісні крісла сприяють гарній поставі та знижують ризик проблем з опорно-руховим апаратом під час тривалої роботи. Столи створюють робочий простір для одного співробітника, а робочі станції часто використовують у відкритих офісних планах – вони включають в себе комбінацію столів, сховищ і перегородок, які створюють декілька робочих місць одночасно.

Зберігання речей:

картотечні шафи — використовуються для зберігання та впорядкування документів, файлів і канцелярського приладдя. Також можна купити книжкові шафи та стелажі, щоб зберігати книги, довідкові матеріали, канцелярське приладдя та декор. Шафки або мобільні підставки використовуються працівниками для зберігання особистих речей.

Меблі для кімнати відпочинку:

столи, стільці, та шафи, де працівники можуть робити перерви, їсти та спілкуватися. Для того, щоб виокремити зону відпочинку, де також можна проводити неформальні зустрічі, варто придбати офісні дивани та крісла.

Стійки реєстрації служать центральною точкою для зустрічі відвідувачів і виконання адміністративних завдань. Вони часто включають сховище для документів і канцтоварів.

Кабіни та перегородки забезпечують напівприватні робочі простори для працівників у відкритих офісах. Вони пропонують певний рівень конфіденційності та можуть допомогти зменшити відволікання.

Магнітні або пробкові дошки для оголошень використовуються для презентацій, обміну інформацією та розміщення важливих оголошень або повідомлень.

Робоче освітлення, наприклад настільні лампи, забезпечує сфокусоване освітлення окремих робочих зон, зменшуючи напругу очей і підвищуючи продуктивність.

Різні офісні аксесуари, такі як настільні органайзери, підставки для моніторів і системи організації кабелів, допомагають підтримувати робочий простір охайним і ефективним.

Шукаючи меблі в офіс, звертайте увагу на зручність крісел, офісних стільців та диванів, на місткість шаф, зважайте на відтінки кольору меблів — найкращим варіантом буде гармонійне поєднання відтінків, що не буде відволікати від роботи.

25 июля, 2023 Категория Дизайн и мебель |